WWW.HORIZONT-NARE.COM
© HORIZONT-NARE s.r.o., Vodní 342/5, 737 01 Český Těšín. horizont-nare@horizont-nare.com postmaster@horizont-nare.com www.horizont-nare.com
Jsme vysoce kvalifikovaní a zkušení specialisté s celorepublikovou působností na komplexní řešení problémů s Vašimi přístupy do objektů a s bariérami v objektech, a to pomocí našich špičkových produktů a služeb.

Volejte zdarma na 800 10 10 73. ID Datové schránky: txcan4b.

Hlavní odborný poradce pro volbu vhodného zařízení: +420 605 915 150

Vertikální zdvižné plošiny

Jsou určeny pro klienty (převážně na invalidních vozících) k překonání jedno i víceramenných schodišť kdekoli v objektu a jsou neocenitelným pomocníkem při překonávání výškových bariér ve stávajících i nových objektech. Jsou optimální tam, kde tvar, šířka nebo délka schodiště neumožňuje instalaci šikmé plošiny nebo použití schodolezu.

TAURUS

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: K překonání většího výškového rozdílu na místech, kde není vhodné použít jiný druh technologie (úzké schodiště, vstup přes terasu, apod.) a pro instalace do zrcadel schodišť a do zděných nebo montovaných šachet v obytných domech. POPIS FUNKCE: Zařízení se skládá z nerezové kabiny ve tvaru C pohybující se pomocí hydraulického pístového pohonu podél vodících kolejnic v šachtě, v níž je plošina uložena. Zařízení má ekonomický a tichý provoz - motor plošiny pracuje pouze při jízdě nahoru. TAURUS STANDARD umožňuje pokračovat v jízdě vzhůru i při výpadku napájení 230V !!! - jediná plošina v Evropě nabízená s touto funkcí ve standardu. V případě závady na zařízení nabízí TAURUS STANDARD možnost vzdálené kontroly a případného ovládání zařízení z našeho servisního střediska.

SHARK

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: K překonání středně velkého výškového rozdílu na místech, kde není vhodné použít jiný druh technologie (úzké schodiště, vstup přes terasu, apod.) a proinstalace do zrcadel schodišť a do zděných nebo montovaných šachet v obytných domech. POPIS FUNKCE: Zařízení se skládá z nerezové kabiny ve tvaru L nebo C pohybující se pomocí ozubnicového pohonu podél vodících kolejnic v šachtě (rámu), v níž je plošina uložena. Zařízení má ekonomický a přiměřeně tichý provoz - motor plošiny pracuje při jízdě nahoru na napětí 24V a při jízdě dolů na napětí 12V. SHARK STANDARD umožňuje pokračovat v jízdě i při výpadku napájení 230V !!!

CRAB

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: K překonávání menšího výškového rozdílu ve stávajících i nových objektech. Nůžkové zdvihací plošiny se používají do vertikálního zdvihu 1600 mm. Instalace je možná v interiérech a exteriérech, a to do samonosné konstrukce (identické s plošinou TAURUS), zděné šachty nebo bez šachty s “harmonikou”. POPIS FUNKCE: Zdvih je zajišťován nůžkovým mechanismem s hydraulickým přímočarým pístem. Pohonnou jednotkou je hydraulický agregát (vyznačující se svými malými rozměry) s hydraulickým rozvodem. Pohonné jednotky jsou jednočinné, což znamená, že zařízení spotřebovává elektrickou energii pouze při zvedání, spouštění je již bez chodu elektromotoru. Všechny plošiny jsou vybaveny funkcí pro nouzové spouštění do složené polohy bez napájení 240 VAC.

LIZARD

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: K překonávání menšího až středně velkého výškového rozdílu ve stávajících i nových objektech. Otevřené zdvihací plošiny se používají do vertikálního zdvihu 600 až 3000mm. Instalace je možná v interiérech a exteriérech. POPIS FUNKCE: Zdvih je zajišťován navíjením nosného řemenu. Pohonnou jednotkou je elektromotor s převodovkou. Velmi výhodné je, že se nemusí provádět příprava pro instalaci, jako například základy nebo zapuštění.