WWW.HORIZONT-NARE.COM
© HORIZONT-NARE s.r.o., Vodní 342/5, 737 01 Český Těšín. horizont-nare@horizont-nare.com postmaster@horizont-nare.com www.horizont-nare.com
Jsme vysoce kvalifikovaní a zkušení specialisté s celorepublikovou působností na komplexní řešení problémů s Vašimi přístupy do objektů a s bariérami v objektech, a to pomocí našich špičkových produktů a služeb.

Volejte zdarma na 800 10 10 73. ID Datové schránky: txcan4b.

Hlavní odborný poradce pro volbu vhodného zařízení: +420 605 915 150

Bazénový přenosný zvedací systém HANDI - MOVE HM 3200

Bazénový přenosný zvedací systém HANDI - MOVE HM 3200 je používán pro přesun klienta ve vhodném závěsu v rámci okruhu jednoho bodu - čepu. Systém je řešen s obsluhou doprovodnou osobou.

Popis funkce:

POUŽITÍ: Bazénový přenosný zvedací systém HM 3200 je určen pro klienty na invalidních vozících s určitým stupněm samostatnosti, vhodné i pro klienty s větším stupněm postižení. Určeno pro použití osobou, která má doprovod. Umožňuje imobilním osobám přesun z vozíku do bazénu nebo do vany. Vhodné pro použití v místech s vysokou vlhkostí. Ovládání řešeno je kabelovým elektrickým dálkovým ovládačem. POPIS FUNKCE: Na snížený zvedák se upevní vhodný úchyt. Klient je zachycen do úchytu. Poté je pomocí úchytu vyzvednut a přepraven na požadované místo. Po ukončení přesunu je úchyt z klienta sundán a zvedák otočen do parkovací polohy.

Optimální použití:

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: HM 3200 je použitelný na více místech objektu, kde je instalován originální čep. Optimální pro bazény, školy, domy pro seniory a rehabilitační ústavy. VÝHODY: Kladem je tichý provoz, jednoduchá obsluha, kabelový ovladač do ruky. Napájení všech činností akumulátory 24VDC. Možnost ovládání klesání a stoupání samotným klientem bez asistence druhé osoby. Možnost nouzového sestupu v případě kompletního vybití akumulátoru pojezdu. Použití s různými záchytnými systémy pro handicapované občany - zvedací plachta, sedačka, zvedací hák.

Technické parametry:

maximální zvedaná hmotnost 135kg napájení bateriemi 2x 12V/ Ah externí nabíječka délka ramene 1305mm zdvih do 1840 mm rotace v 360 stupních ovládač kabelový ( použitelný i ve vodě), tlačítka na motoru