WWW.HORIZONT-NARE.COM
© HORIZONT-NARE s.r.o., Vodní 342/5, 737 01 Český Těšín. horizont-nare@horizont-nare.com postmaster@horizont-nare.com www.horizont-nare.com
Jsme vysoce kvalifikovaní a zkušení specialisté s celorepublikovou působností na komplexní řešení problémů s Vašimi přístupy do objektů a s bariérami v objektech, a to pomocí našich špičkových produktů a služeb.
Volejte na 800 10 10 73. ID Datové schránky: txcan4b.

Autonomní pásový schodolez - CLIMBER BEFREE.

(kompletace - Česká Republika)

Autonomní schodolez CLIMBER BEFREE je vhodný pro klienty, kteří mají problém s instalací jiné zvláštní pomůcky, tedy schodišťové nebo vertikální zdvižné plošiny v místě svého bydliště nebo zaměstnání. Další jeho užití je pro aktivnější klienty s širokým okruhem zájmů, kteří předpokládají, že na všech místech, kde se budou pohybovat, nebudou nainstalovány zdvižné plošiny, a taktéž pro ty, kteří si chtějí, i přes své zdravotní postižení, zachovat relativní samoobslužnost ve svém bydlišti, ve venkovních prostorách, zaměstnání nebo škole.

Popis schodolezu:

CLIMBER BEFREE je plnohodnotný schodolez, který nepotřebuje obsluhu jinou osobou na podestách, mezi schodišti a pro jízdu na schodišti. Vynikající je i stabilita a bezpečnost ve všech modech jeho použití. Tento autonomní schodolez je speciálně navržen pro provoz mezi různými schodišti, které jsou umístěny ve větších vzdálenostech od sebe. Pomocná kola schodolezu jsou určena k překonávání podest a dále slouží k nájezdu na schodiště a výjezdu ze schodiště. Pásy jsou určeny výhradně pro překonávání schodišť. Ovládání schodolezu je jednoduché. Jízda mezi schodišti nebo na podestě je řízena joystickem na područce. Zde je možno regulovat rychlost a směr jízdy, směrovky, světlo a klakson. Jízda na schodišti je ovládána druhým ovládacím panelem. Tento ovládá náklon schodolezu, zdvih pomocných koleček a směr jízdy.

Jak ho získat?:

Na tento autonomní pásový schodolez je poskytován příspěvek na zvláštní pomůcku - schodolez - od Úřadu práce. Pokud budete mít o tento schodolez zájem, naše společnost Vám zpracuje nezávaznou cenovou nabídku. Příspěvek od Úřadu práce by se mohl pohybovat dle cenové nabídky a doplatek do 10% si musíte uhradit z vlastních zdrojů nebo darem od nějaké charity. Naše TOP nabídka zájemcům: Poskytujeme informace o způsobech řešení financování doplatku za tento schodolez. Zajišťujeme bezplatné předvedení a odzkoušení v místě Vašeho bydliště. V případě zájmu o tento výrobek, o technické informace nebo způsobu jeho financování, nás kontaktujte na e-mail: postmaster@horizont-nare.com nebo na kontaktní telefon 604271632.

Technické parametry:

Rozměry v cm: 65 x 90 x 112 Průchozí šíře: 72 cm, Provozní prostor od: 110 cm, Nosnost: 150 kg, Rychlost jízdy na podestě: 10km/h Hmotnost schodolezu: 75 kg, Pohon schodolezu: 380 W, Baterie Li-Ion: 24 V, 12 Ah