WWW.HORIZONT-NARE.COM
© HORIZONT-NARE s.r.o., Vodní 342/5, 737 01 Český Těšín. horizont-nare@horizont-nare.com postmaster@horizont-nare.com www.horizont-nare.com
Jsme vysoce kvalifikovaní a zkušení specialisté s celorepublikovou působností na komplexní řešení problémů s Vašimi přístupy do objektů a s bariérami v objektech, a to pomocí našich špičkových produktů a služeb.
Volejte na 800 10 10 73. ID Datové schránky: txcan4b.

Zdvižné plošiny

Jsou určeny pro klienty (převážně na invalidních vozících) k překonání jedno i víceramenných schodišť kdekoli v objektu nebo a jsou speciálně navrhnuty pro bezproblémový provoz i na úzkých schodištích s malou podestou a zároveň současně zajišťují vysokou stabilitu schodolezu při jízdě s klientem.

Variabilní plošina:

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: Zdvižná variabilní plošina CHAMELEON , české výroby, je určena pro klienty na invalidních vozících nebo pro 2 osoby stojící. CHAMELEON řeší přepravu klientů od celkové výšky bariéry 100mm do výšky 650 mm. Je používána místo stávajících schodů, a to přisunutím k rovné překážce - rampě, kde je málo prostoru pro klasickou nájezdovou rampu nebo jako náhrada schodiště.

Vertikální plošina:

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: Nabízí vysokou kvalitu, komfort a špičkový design za nižší ceny než nabízí obdobná konkurenční zařízení, vysokou spolehlivost a bezpečnost a instalaci dle individuálních potřeb zákazníka. Nabízíme plošiny bez opláštění LIZARD, které mají velmi tichý pohon pomocí navíjení pásu a vzdušný design. Dále i ekonomickou variantu plošiny SHARK s ozubnicovým pohonem, kterou lze instalovat do šachty i bez šachty. Maji bateriový provoz, takže jsou funkční i při výpadku proudu. Naše hydraulické pístové a nůžkové plošiny TAURUS a CRAB jsou také velmi oblíbené, protože mají spotřebu energie pouze při jízdě nahoru a jsou funkční pro jízdu dolů i při výpadku napájecího proudu. Jsou neocenitelným pomocníkem při překonávání větších výškových bariér ve stávajících i nových objektech. Jsou optimální tam, kde tvar, šířka nebo délka schodiště neumožňuje instalaci šikmé plošiny nebo použití schodolezu. Mají možnost ovládání plošiny samotným klientem.

Schodišťová plošina:

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: Jsou určeny pro klienty na invalidních vozících nebo s omezenou pohyblivostí. použití je možné na schodiště jedno i víceramenné, s dráhou kopírující jak změny sklonu na mezipodestě, tak změny směru (zatáčky na mezipodestě, možnost parkovací zatáčky pod schodištěm). Ovládání chodu se většinou nachází přímo na těle plošiny nebo je řešeno dálkovým ovládačem. Dále jsou instalovány ovladače na patrech, které umožňují jednoduché a snadné přivolání plošiny. Samozřejmostí jsou nízké provozní náklady, jednoduchá údržba, instalace v exteriérech i interiérech bez velkých stavebních úprav do obou stran schodiště a s vysokou flexibilitou vybavení - např. plná automatika, více zastávek.