WWW.HORIZONT-NARE.COM
© HORIZONT-NARE s.r.o., Vodní 342/5, 737 01 Český Těšín. horizont-nare@horizont-nare.com postmaster@horizont-nare.com www.horizont-nare.com
Jsme vysoce kvalifikovaní a zkušení specialisté s celorepublikovou působností na komplexní řešení problémů s Vašimi přístupy do objektů a s bariérami v objektech, a to pomocí našich špičkových produktů a služeb.
Volejte na 800 10 10 73. ID Datové schránky: txcan4b.

Zvedací systémy HANDI - MOVE

Handi-Move je celosvětově známá belgická firma vyrábějící vysoce kvalitní prostředky pro zvedání a přemísťování klientů s velmi širokou škálou uchycovacích a podpůrných příslušenství. Veškeré produkty se vyznačují vysokou kvalitou provedení a jednoduchou obsluhou. Výrobky pracují s bezpečným napětím do 24V, které je dodáváno z akumulátorů nebo traf. Instalace se provádí dle individuálních potřeb zákazníka.

STROPNÍ SYSTÉMY

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: Možnost instalace kolejového vedení v celém bytě včetně případných výhybek. Vynikající pro použití osobou, která má chce být nezávislá na případném doprovodu. POUŽITÍ: Jsou určeny pro klienty s omezenou pohyblivostí. Nejvhodnější pro přepravu po objektu, přesun na lůžko, toaletu nebo na koupání.

NÁSTĚNNÉ SYSTÉMY

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: Přenosný nástěnný stropní zvedací systém s bateriovým pohonem je použitelný na více místech bytu, kde je instalován originální úchyt. Vhodný pro použití osobou, která má doprovod. POUŽITÍ: Jsou určeny pro klienty s omezenou pohyblivostí. Nejvhodnější pro přesun z vozíku na jiné místo. Používá se tam, kde nelze instalovat stropní systém z důvodu nevhodného stropu.

BAZÉNOVÉ SYSTÉMY

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: Přenosný zvedací systém s bateriovým pohonem, který je použitelný na více místech objektu, kde je instalován originální přípojný bod - čep POUŽITÍ: Jsou určeny pro klienty s omezenou pohyblivostí. Optimální pro použití na koupalištích a bazénech!