WWW.HORIZONT-NARE.COM
© HORIZONT-NARE s.r.o., Vodní 342/5, 737 01 Český Těšín. horizont-nare@horizont-nare.com postmaster@horizont-nare.com www.horizont-nare.com
Jsme vysoce kvalifikovaní a zkušení specialisté s celorepublikovou působností na komplexní řešení problémů s Vašimi přístupy do objektů a s bariérami v objektech, a to pomocí našich špičkových produktů a služeb.

Volejte zdarma na 800 10 10 73. ID Datové schránky: txcan4b.

Hlavní odborný poradce pro volbu vhodného zařízení: +420 605 915 150

Schodišťová (šikmá) zdvižná plošina SUPRA

(výroba - Itálie)

Zatáčková šikmá schodišťová zdvihací plošina s napájením řešeným pomocí sběračů na dráze. Je to plně automatická plošina, která je vynikající pro dlouhé dráhy s proměnlivým sklonem. Vyšší cena je vyvážena kvalitou a možností použití na velmi dlouhé dráhy.

Popis funkce:

POUŽITÍ: Běžně je určena pro klienty na invalidních vozících. Je vhodná i pro klienty s elektrickým vozíkem. Umožňuje imobilním osobám překonávat jednoramenná nebo víceramenná schodiště, uvnitř objektů i ve venkovním prostředí. Je velmi vhodná pro zatáčkové dráhy s větším počtem ramen a délkou dráhy. POPIS FUNKCE: Na sklopenou podestu plošiny s otevřenými madly najede klient s vozíkem. Po automatickém uzavření madel může vyjet s plošinou do druhé zastávky. Po automatickém otevření madel může klient s vozíkem vyjet z podesty a poté podestu uzavřít do parkovacího stavu.

Optimální použití:

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: Vhodná pro překonání většího výškového a délkového rozdílu na schodišti. Provedení je možné s dráhou rovnou nebo zatáčkovou s možností změny úhlu stoupání nebo klesání. VÝHODY: Kladem je tichý provoz, jednoduchá obsluha. Plošina se vyznačuje luxusním vzhledem dráhy i plošiny což je zaplaceno vyšší cenou. Výhodou je spolehlivost, jednoduchost ovládání a ničím neomezená délka dráhy, vzhled, komfortnost, spolehlivost. Ovládání plošiny je řešeno tlačítky, nástěnnými ovladači a dálkovým ovládačem. Plošina je standardně vybavena kompletní elektronikou a ovládáním činností pomocí lineárních elektromotorů.Sklápění podesty a madel je automatické. Dráha je vyrobena z hliníku a je upevňována na stojiny ze standardní oceli .

Technické parametry:

Váha přepravované osoby do 150 - 250kg ( v závislosti na úhlu stoupání ) Rychlost jízdy - 7 cm/s - motor 350 W, 13 cm/s - motor 700 W Příkon motoru 0,35 nebo 0,7 kW s napájením 24 V Napájení ovládání je 24 V Minimální poloměr zatáčení 165 mm - vhodný také pro úzká schodiště Stoupavost 0 - 45 stupňů s možností změny úhlu stoupání Konstrukce dráhy - hliníková, ocel Exklusivní design, signalizace stavu a poruch