WWW.HORIZONT-NARE.COM
© HORIZONT-NARE s.r.o., Vodní 342/5, 737 01 Český Těšín. horizont-nare@horizont-nare.com postmaster@horizont-nare.com www.horizont-nare.com
Jsme vysoce kvalifikovaní a zkušení specialisté s celorepublikovou působností na komplexní řešení problémů s Vašimi přístupy do objektů a s bariérami v objektech, a to pomocí našich špičkových produktů a služeb.

Volejte zdarma na 800 10 10 73. ID Datové schránky: txcan4b.

Hlavní odborný poradce pro volbu vhodného zařízení: +420 605 915 150

Nabídka madel a sanitárního vybavení

Nabízený sortiment zahrnuje téměř veškeré vybavení koupelen a toalet, a to jak pro běžného nebo náročného zákazníka, ale také pro společnosti a veřejné instituce. Žádost o bližší informace a nebo objednávky můžete zasílat na e-mail dehierova@horizont-nare.com nebo použít náš E-SHOP.

MADLA A ÚCHYTY

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: Instalace do WC, sprchových koutů a koupelen. POUŽITÍ: Jsou určeny pro klienty s omezenou pohyblivostí.

SEDÁTKA A ŽIDLE

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: Instalace na vany a do sprchovacích koutů. POUŽITÍ: Jsou určeny pro klienty s omezenou pohyblivostí.

MAGIC CLEAN 7500

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: Možnost instalace na klasický záchod. POUŽITÍ: Jsou určeny pro klienty s omezenou pohyblivostí. Zajišťuje hygienickou očistu po potřebě.