WWW.HORIZONT-NARE.COM
© HORIZONT-NARE s.r.o., Vodní 342/5, 737 01 Český Těšín. horizont-nare@horizont-nare.com postmaster@horizont-nare.com www.horizont-nare.com
Jsme vysoce kvalifikovaní a zkušení specialisté s celorepublikovou působností na komplexní řešení problémů s Vašimi přístupy do objektů a s bariérami v objektech, a to pomocí našich špičkových produktů a služeb.

Volejte zdarma na 800 10 10 73. ID Datové schránky: txcan4b.

Hlavní odborný poradce pro volbu vhodného zařízení: +420 605 915 150

Nájezdové pevné rampy a přenosné ližiny GARCÍA

V místech, kde překonáváme malé překážky, jako například pár schodů, stačí použít místo zdvižné plošiny rampu nebo ližiny.

Pevné nájezdové rampy:

POUŽITÍ: Vhodné k překonání relativně malé výškové bariéry - musíte počítat s délkou 1m rampy na 6cm zdvihu. Vhodné k veřejně přístupným objektům s větší frekvencí pohybu uživatelů. Rampy instalujeme ke vchodům do budov, k balkónům bytů nebo do zvýšených pater budov. PROVEDENÍ: Provádíme projektování, výrobu a instalaci. Zaměření místa instalace a provedení cenové nabídky s projektem je zcela zdarma. Pochozí a pojezdové plochy z pozinkovaných pororoštů. Konstrukce je svařena z oceluvých profilů a je provedeno pozinkování a případně i vrchní nátěr. Jsou provedeny přístupové cesty z betonu nebo zámkové dlažby. V případě požadavku je možno dodat i statický posudek na instalované rampy.

Přenosné teleskopické ližiny GARCIA:

POUŽITÍ: Teleskopické nastavitelné ližiny GARCÍA jsou speciálně navrženy pro mechanické vozíky. Jsou velmi lehké a umožňují jednoduše přístup do vozidel nebo překonání nižších bariér. Ližiny jsou třídílné, a proto jsou velmi lehce přenositelné a jsou uloženy v pohodlném transportním vaku se zipem. Jsou vhodné pro použití na rovných površích, kde rampa oběma jejími konci dosedá rovně na podesty. PROVEDENÍ: Konstrukce ližin je velmi pevná, trvanlivá, rzi odolná a hliníková. Pochozí plocha a dosedací konce ližin jsou vybaveny černým protiskluzovým povrchem. Balení obsahuje 2 kusy teleskopických ližin a transportní vak. Model 2350: Model 2351: Délka složené ližiny: 74,5 cm, 93 cm, Délka rozložené ližiny: 151 cm, 213 cm, Vnější šíře: 16,5cm, 16,5cm, Vnitřní užitná šíře: 11,5cm, 11,5cm, Vnitřní užitná hloubka: 4,5cm, 4,5cm, Nosnost ližiny: 90 kg, 90 kg, Nosnost celková: 180 kg, 180 kg, Hmotnost obou ližin: 6 kg 7,3 kg, .