WWW.HORIZONT-NARE.COM
© HORIZONT-NARE s.r.o., Vodní 342/5, 737 01 Český Těšín. horizont-nare@horizont-nare.com postmaster@horizont-nare.com www.horizont-nare.com
Jsme vysoce kvalifikovaní a zkušení specialisté s celorepublikovou působností na komplexní řešení problémů s Vašimi přístupy do objektů a s bariérami v objektech, a to pomocí našich špičkových produktů a služeb.

Volejte zdarma na 800 10 10 73. ID Datové schránky: txcan4b.

Hlavní odborný poradce pro volbu vhodného zařízení: +420 605 915 150

Schodišťové (šikmé) zdvižné plošiny

Jsou určeny pro klienty na invalidních vozících nebo s omezenou pohyblivostí na schodiště jedno i víceramenné, s dráhou kopírující jak změny sklonu na mezipodestě, tak změny směru (zatáčky na mezipodestě, možnost parkovací zatáčky pod schodištěm).

LOGIC

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: Přímá šikmá schodišťová zdvihací plošina s bateriovým pohonem. Je to plně automatická plošina za vynikající cenu a má velmi výhodný poměr mezi cenou a kvalitou i výbavou. POUŽITÍ: Běžně je určena pro klienty na invalidních vozících. Je vhodná i pro klienty s elektrickým vozíkem. Umožňuje imobilním osobám překonávat jednoramenná schodiště, uvnitř objektů i ve venkovním prostředí.

CPM 300

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: Zatáčková šikmá schodišťová zdvihací plošina s bateriovým napájením. Je to plně automatická plošina s jednoduchou obsluhou. Má výhodný poměr mezi cenou a kvalitou i výbavou. POUŽITÍ: Běžně je určena pro klienty na invalidních vozících. Je vhodná i pro klienty s elektrickým vozíkem. Umožňuje imobilním osobám překonávat víceramenná schodiště.

SUPRA

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: Zatáčková šikmá schodišťová zdvihací plošina s napájením řešeným pomocí sběračů na dráze. Je to plně automatická plošina (i manuální), která je vynikající pro dlouhé dráhy s proměnlivým sklonem. Vyšší cena je vyvážena kvalitou a možností použití na velmi dlouhé dráhy. POUŽITÍ: Běžně je určena pro klienty na invalidních vozících. Je vhodná i pro klienty s elektrickým vozíkem. Umožňuje imobilním osobám překonávat jednoramenná nebo víceramenná schodiště, uvnitř objektů i ve venkovním prostředí. Je velmi vhodná pro zatáčkové dráhy s větším počtem ramen dráhy.