WWW.HORIZONT-NARE.COM
© HORIZONT-NARE s.r.o., Vodní 342/5, 737 01 Český Těšín. horizont-nare@horizont-nare.com postmaster@horizont-nare.com www.horizont-nare.com
Jsme vysoce kvalifikovaní a zkušení specialisté s celorepublikovou působností na komplexní řešení problémů s Vašimi přístupy do objektů a s bariérami v objektech, a to pomocí našich špičkových produktů a služeb.

Volejte zdarma na 800 10 10 73. ID Datové schránky: txcan4b.

Hlavní odborný poradce pro volbu vhodného zařízení: +420 605 915 150

Vertikální ozubnicová zdvižná plošina SHARK

(výroba - Česká Republika)

Je praktická a ekonomicky výhodná. Běžně je určena pro klienty na mechanických invalidních vozících s případnou doprovodnou osobu nebo pro 3 osoby stojící.

Popis funkce:

Instaluje se v samonosné montované ocelové, zděné šachtě nebo jako samostatně stojící s rámem. NABÍZENÉ VERZE: STANDARD - základní verze, která je vybavena všemi námi nabízenými standardními doplňky Zařízení se skládá z nerezové kabiny ve tvaru L pohybující se pomocí ozubnicového pohonu podél vodících kolejnic v šachtě (rámu), v níž je plošina uložena. Zařízení má ekonomický a přiměřeně tichý provoz - motor plošiny pracuje při jízdě nahoru na napětí 24V a při jízdě dolů na napětí 12V. SHARK STANDARD umožňuje pokračovat v jízdě i při výpadku napájení 230V !!! Podesta plošiny s protiskluzovým povrchem je vybavena opěrným zábradlím, nerezovým panelem a ovládačem jízdy. Jízda je ovládána nuceným stiskem tlačítka patra. Tento bezpečný způsob zajišťuje základní funkce zařízení, jízdu směrem nahoru, dolů. Dále je na ovládacím panelu nouzové tlačítko STOP a případně tlačítko Zvonek.

Optimální použití:

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: vhodné pro klienty s mechanickým vozíkem a pro jízdu klienta s doprovodem VÝHODY: Díky výrobě všech zásadních dílů v ČR u renomovaných dodavatelů, vyznačuje se tato plošina vynikající kvalitou a cenou. Antikorozní ochrana konstrukce - pozinkování a Komaxit. Za příplatek je možno dodat automatiku pro otevírání dveří. Je nabízena široká škála dveří - standardní s okénkem, prosklené, zateplené, požárně odolné, hliníkové, železné. Nerezová kabina je vybavena madlem pro stojící nebo případně LED osvětlením a zvonkem. Dle individuálních potřeb klienta nabízíme více variant šachty s výplněmi - sklo (čiré, mléčné, kouřové) a plast, a variant kabin - standardem je kabina ve tvaru L(podesta, nerezová zadní stěna s ovládacími tlačítky, madlem). Šachta může být samonosná kovová a zděná, a to jak v exteriérech, tak v interiérech budov. Ochrana před zachycením volných předmětů při jízdě - hrany podesty jsou chráněny laserovými čidly - na požádání.

Technické parametry:

max. zatížení: 350kg max. doporučený zdvih: 6,0m standardní rozměry podest: 1400x1100 mm ( je možný i jiný rozměr dle přání klienta ) rychlost zdvihu: 0,15 m/s spotřeba a napájení: 0.55kW při 24VDC ovládací napětí: 24VDC napětí pohonu: 24 / 12VDC hlavní napájecí napětí: 240VAC