WWW.HORIZONT-NARE.COM
© HORIZONT-NARE s.r.o., Vodní 342/5, 737 01 Český Těšín. horizont-nare@horizont-nare.com postmaster@horizont-nare.com www.horizont-nare.com
Jsme vysoce kvalifikovaní a zkušení specialisté s celorepublikovou působností na komplexní řešení problémů s Vašimi přístupy do objektů a s bariérami v objektech, a to pomocí našich špičkových produktů a služeb.

Volejte zdarma na 800 10 10 73. ID Datové schránky: txcan4b.

Hlavní odborný poradce pro volbu vhodného zařízení: +420 605 915 150

Vertikální hydraulická zdvižná plošina CRAB

(výroba - Česká Republika)

Je praktická a ekonomicky výhodná. Běžně je určena pro klienty na invalidních vozících s případnou doprovodnou osobu nebo pro 3 osoby stojící. Vhodné i pro klienty s elektrickým vozíkem a pro jízdu klienta s doprovodem

Popis funkce:

Instaluje se v samonosné montované ocelové, zděné šachtě nebo jako samostatně stojící s “harmonikou”. NABÍZENÉ VERZE: STANDARD - základní verze, která je vybavena všemi námi nabízenými standardními doplňky EKONOM - cenově výhodná verze, která není vybavena funkci jízdy nahoru při výpadku proudu, vzdálené správy, případně i další výbavou. Zdvih je zajišťován nůžkovým mechanismem s hydraulickým přímočarým pístem. Pohonnou jednotkou je hydraulický agregát (vyznačující se svými malými rozměry) s hydraulickým rozvodem. Pohonné jednotky jsou jednočinné, což znamená, že zařízení spotřebovává elektrickou energii pouze při zvedání, spouštění je již bez chodu elektromotoru. Všechny hydraulické agregáty jsou vybaveny funkcí pro nouzové spouštění do složené polohy bez 240 VAC. Samozřejmostí jsou bezpečnostní prvky v hydraulickém obvodu, které zajišťují bezpečný provoz těchto zařízení. Jedná se především o bezpečnostní pojistný ventil (součást pohonné jednotky ), jehož funkce zabezpečuje možnost přetížení zařízení, bezpečnostní poruchový ventil (součást přímočarého pístu), jenž zajišťuje bezpečné zastavení a setrvání zařízení v té chvíli dané poloze při náhlém poklesu tlaku v hydraulickém obvodu. Podesta plošiny s protiskluzovým povrchem je vybavena opěrným zábradlím s ovládačem jízdy. Jízda je ovládána nuceným stiskem tlačítka patra. Tento bezpečný způsob zajišťuje základní funkce zařízení, jízdu směrem nahoru, dolů. Dále je na ovládacím panelu nouzové tlačítko STOP a případně tlačítko Zvonek.

Optimální použití:

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: Plošiny CRAB jsou neocenitelným pomocníkem pro imobilní spoluobčany při překonávání menšího výškového rozdílu na místech, kde není vhodné použít jiný druh technologie (úzké schodiště, vstup přes terasu, apod.) VÝHODY: Ekonomický a tichý provoz - motor plošiny pracuje pouze při jízdě nahoru. CRAB STANDARD umožňuje pokračovat v jízdě vzhůru i při výpadku napájení 230V !!! - jediná hydraulická nůžková plošina v Evropě nabízená s touto funkcí ve standardu. V případě závady na zařízení nabízí CRAB STANDARD možnost vzdálené kontroly a případného ovládání zařízení z našeho servisního střediska. Antikorozní ochrana externí konstrukce - pozinkování a Komaxit. Za příplatek je možno dodat automatiku pro otevírání dveří. Je nabízena široká škála dveří - standardní s okénkem, prosklené, zateplené, požárně odolné, hliníkové, železné.

Technické parametry:

STANDARD / EKONOM: nosnost: 500kg (až 2000kg) zdvih do: 1600 mm (až 2400mm) rozměry podest: 1400 x 1100 mm (v závislosti na zdvihu se mění i rozměr podest) napájecí napětí: 230VAC (případně 400VAC 3f) ovládací napětí: 24VDC rychlost zdvihu: 1600 mm za 29s příkon: 0,55kW (dle nosnosti až 3kW)