WWW.HORIZONT-NARE.COM
© HORIZONT-NARE s.r.o., Vodní 342/5, 737 01 Český Těšín. horizont-nare@horizont-nare.com postmaster@horizont-nare.com www.horizont-nare.com
Jsme vysoce kvalifikovaní a zkušení specialisté s celorepublikovou působností na komplexní řešení problémů s Vašimi přístupy do objektů a s bariérami v objektech, a to pomocí našich špičkových produktů a služeb.

Volejte zdarma na 800 10 10 73. ID Datové schránky: txcan4b.

Hlavní odborný poradce pro volbu vhodného zařízení: +420 605 915 150

Stropní zvedací systémy HANDI - MOVE HM 2545

Stropní zvedací systém HANDI - MOVE HM 2545 je používán pro přesun klienta ve vhodném závěsu mezi místnostmi v rámci celého objektu. Systém je řešen s obsluhou doprovodnou osobou.

Popis funkce:

POUŽITÍ: Přenosný převěšovací stropní zvedák HM 2540 je určen pro klienty na invalidních vozících s určitým stupněm samostatnosti vhodné i pro klienty s větším stupněm postižení. Vynikající pro použití osobou, která má doprovod. Umožňuje imobilním osobám překonávat bariéry uvnitř objektů. Ovládání řešeno je kabelovým elektrickým dálkovým ovládačem nebo přepínači na přístroji. POPIS FUNKCE: Na odvinutý závěsný pás zvedáku se upevní vhodný úchyt. Klient s vozíkem najede blíže a je zachycen do úchytu. Poté je pomocí úchytu vyzvednut a přepraven pomocí doprovodu na požadované místo. Po dojetí je úchyt z klienta sundán a závěsný pás navinut zpět do zvedáku.

Optimální použití:

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: Je převážně určen pro nesouvislé kolejové vedení s možností převěšování klienta mezi jednotlivými kolejemi (např. překážka dveře). Optimální pro rodinné i panelové domy, školy, domy pro seniory a rehabilitační ústavy. VÝHODY: Kladem je tichý provoz, jednoduchá obsluha, možnost libovolných zastávek, kabelový ovladač do ruky. Napájení všech činností akumulátory 24VDC. Pevná a bezpečná konstrukce s možnosti použití v rámci celého bytu včetně sociálního zařízení. Dráhu je možno vybavit výhybkami pro umožnění změny směru jízdy. Možnost ovládání klesání a stoupání samotným klientem bez asistence druhé osoby. Možnost nouzového sestupu v případě kompletního vybití akumulátoru pojezdu. Použití s různými záchytnými systémy pro handicapované občany - zvedací plachta, sedačka, zvedací hák.

Technické parametry:

maximální zvedaná hmotnost 180kg dráha hliníková s uchycením do stropu nebo zeď - zeď. baterie 24V ( 9Ah ) 120 zvedacích cyklů na plně nabitý akumulátor standardní délka zvedacího popruhu 2m ovládač kabelový ( použitelný i ve vodě), tlačítka na motoru