WWW.HORIZONT-NARE.COM
© HORIZONT-NARE s.r.o., Vodní 342/5, 737 01 Český Těšín. horizont-nare@horizont-nare.com postmaster@horizont-nare.com www.horizont-nare.com
Jsme vysoce kvalifikovaní a zkušení specialisté s celorepublikovou působností na komplexní řešení problémů s Vašimi přístupy do objektů a s bariérami v objektech, a to pomocí našich špičkových produktů a služeb.
Volejte na 800 10 10 73. ID Datové schránky: txcan4b.

Schodišťové sedačky

Jsou určeny pro klienty s omezenou pohyblivostí. Mají možnost ovládání samotným klientem přímo na sedačce nebo dálkovým ovládačem. Ovládači na patrech je umožněno jednoduché a snadné odesílání sedačky do pater nebo mezipater.

ACORN

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: Přímá šikmá schodišťová sedačka s bateriovým pohonem pro překonání jednoho ramene schodiště. Má velmi výhodný poměr mezi cenou a kvalitou i výbavou. POUŽITÍ: Jsou určeny pro klienty s omezenou pohyblivostí.

PLATINUM

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: Zatáčková schodišťová sedačka s bateriovým pohonem. Nabízí možnost libovolné změny směru či sklonu dráhy dle schodiště a na kterékoliv straně schodiště!!! Velmi výhodná cena je navíc znásobena nabízenými parametry, množstvím příslušenství a možností použití dlouhé dráhy POUŽITÍ: Jsou určeny pro klienty s omezenou pohyblivostí. Umožňuje překonávat jednoramenná a víceramenná schodiště, uvnitř objektů i ve venkovním prostředí. Dráha může být vedena po vnější i po vnitřní straně schodiště !

FLOW

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: Zatáčková schodišťová sedačka s bateriovým pohonem. Jako jediná v Evropě nabízí takové extrémní parametry s libovolnou změnou směru či sklonu schodiště a na kterékoliv straně schodiště!!! Vyšší cena je vyvážena nabízenými parametry, kvalitou a možností použití dlouhé dráhy POUŽITÍ: Jsou určeny pro klienty s omezenou pohyblivostí. Umožňuje překonávat jednoramenná a víceramenná schodiště, uvnitř objektů i ve venkovním prostředí. Dráha může být vedena po vnější i po vnitřní straně schodiště !