WWW.HORIZONT-NARE.COM
© HORIZONT-NARE s.r.o., Vodní 342/5, 737 01 Český Těšín. horizont-nare@horizont-nare.com postmaster@horizont-nare.com www.horizont-nare.com
Jsme vysoce kvalifikovaní a zkušení specialisté s celorepublikovou působností na komplexní řešení problémů s Vašimi přístupy do objektů a s bariérami v objektech, a to pomocí našich špičkových produktů a služeb.

Volejte zdarma na 800 10 10 73. ID Datové schránky: txcan4b.

Hlavní odborný poradce pro volbu vhodného zařízení: +420 605 915 150

Schodišťová sedačka FLOW

(výroba - Holandsko)

Je určeny pro klienty s omezenou pohyblivostí. Zatáčková schodišťová sedačka FLOW s bateriovým pohonem nabízí možnost libovolné změny směru či sklonu dráhy dle schodiště, a to na kterékoliv straně schodiště!!!

Popis funkce:

Zatáčková schodišťová sedačka s bateriovým pohonem. Jako jediná v Evropě nabízí takové extrémní parametry s libovolnou změnou směru či sklonu schodiště. Vyšší cena je vyvážena nabízenými parametry, kvalitou a možností použití dlouhé dráhy POUŽITÍ: Jsou určeny pro klienty s omezenou pohyblivostí. Umožňuje překonávat rovná jednoramenná a víceramenná schodiště, uvnitř objektů i ve venkovním prostředí. Dráha může být vedena po vnější i po vnitřní straně schodiště ! POPIS FUNKCE: Klient si nasedne na sklopenou sedačku se zvednutou područkou. Po sklopení područky a zajištění bezpečnostním pásem může vyjet se sedačkou do druhé zastávky. Po zvednutí područky může klient vystoupit ze sedačky a poté ji uzavřít do parkovacího stavu.

Optimální použití:

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: Překonání většího výškového rozdílu na schodišti. Provedení je s dráhou zatáčkovou s možnou extrémní změnou úhlu stoupání. VÝHODY: Kladem je tichý provoz, jednoduchá obsluha, joystickové ovládání na područce, patrové ovládače, diagnostický displej pro okamžitou informaci o stavu sedačky. Provedení sedátka nezabírá hodně místa. Sedátko i opěrka zad jsou čalouněné, područky jsou na obou stranách sedačky. Díky jednoduché instalaci, bez velkých stavebních a jiných úprav, nepotřebujete speciálně připravovat montážní prostor a dochází k minimálnímu poškozování interiérů. Další výhody - rychlá a čistá montáž, napájení akumulátory - provoz je možný i při výpadku proudu, zastavení sedačky při nárazu na překážku, bohaté dodatečné příslušenství.

Technické parametry:

napájení motoru 24VDVC příkon motoru sedačky 350W dopravní rychlost programovatelná do 0,15 m/s nosnost 1 osoba do váhy 125 kg, je napájen z baterií - 24V, které se dobíjí automaticky ve výchozí nebo konečné stanici vstupní napětí trafa 230VAC/50Hz dráha ocelová s ozubením