WWW.HORIZONT-NARE.COM
© HORIZONT-NARE s.r.o., Vodní 342/5, 737 01 Český Těšín. horizont-nare@horizont-nare.com postmaster@horizont-nare.com www.horizont-nare.com
Jsme vysoce kvalifikovaní a zkušení specialisté s celorepublikovou působností na komplexní řešení problémů s Vašimi přístupy do objektů a s bariérami v objektech, a to pomocí našich špičkových produktů a služeb.

Volejte zdarma na 800 10 10 73. ID Datové schránky: txcan4b.

Hlavní odborný poradce pro volbu vhodného zařízení: +420 605 915 150

Stropní zvedací systémy HANDI - MOVE

Stropní zvedací systémy HANDI - MOVE jsou používány pro přesun klienta ve vhodném závěsu po prostoru objektu, buď v rámci jedné místnosti nebo po celém objektu. Systém je řešen s obsluhou anebo bez obsluhy doprovodnou osobou.

HM 2500

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: Možnost instalace souvislého kolejového vedení v celém bytě včetně případných výhybek. Vynikající pro použití osobou, která má chce být nezávislá na případném doprovodu. POUŽITÍ: Jsou určeny pro klienty s omezenou pohyblivostí. Nejvhodnější pro přepravu po objektu, přesun na lůžko, toaletu nebo na koupání.

HM 2540

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: Možnost instalace souvislého kolejového vedení v celém bytě nebo pouze v jedné místnosti. Vynikající pro použití osobou, která má doprovod. POUŽITÍ: Jsou určeny pro klienty s omezenou pohyblivostí. Nejvhodnější pro přesun z vozíku na jiné místo v jedné místnosti.

HM 2545

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: Možnost instalace v celém bytě s nemožností souvislého kolejového vedení. Vynikající pro použití osobou, která má doprovod. POUŽITÍ: Jsou určeny pro klienty s omezenou pohyblivostí. Nejvhodnější pro přepravu po objektu, přesun na lůžko, toaletu nebo na koupání.